ثبت نام

دوره مربیگری MMA با حضور “اندرو مشانوف”

خرداد ۱۴۰۱

بعد از رایزنی های انجام شده انجمن با فدراسیون جهانی “آیمف” و تایید شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان ، مسئول آموزش فنی فدراسیون جهانی ام ام ای، “اندرو مشانوف”، اواسط خرداد ماه به ایران سفر خواهد کرد تا به مربیان مورد تایید انجمن آموزش دهد تا بعد از قبولی شرکت کنندگان در دوره های ویژه مربیگری، قبول شدگان بتوانند به عنوان مربی در ایران و همچنین خارج از کشور فعالیت کنند.

لازم به یادآوری است فقط ۳۰ نفر مجاز به شرکت در این دوره هستند. علاقمندانی که تمایل دارند در این دوره شرکت کنند، می توانند فرم زیر را کامل کنند تا بعد از تعیین سطح توسط ۳ نفر از شورای فنی انجمن جواز حضور در این کلاس را به دست آورند.

از شرایط دیگر برای حضور در این کلاس دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و سن بالای ۲۴ سال است.

هزینه تعیین سطح صد هزارتومان و هزینه حضور در کلاس بعد از قبولی در تعیین سطح ۱۰۰ دلار خواهد بود.

جهت شرکت در این دوره می توانند فرم زیر را کامل کنید.

 
تذكر: هر گونه رفتار و گفتار دور از شئونات اخلاقی در محيط دوره و تعیین سطح ممنوع است. تعیین سطح به صورت آنلاین و باهماهنگی انجام خواهد شد.
--------------------------------------------------------------------
مدارک لازم: (روز ثبت نام )
* دو قطعه عکس پرسنلی و یک پوشه * اصل شناسنامه عکس دار و کارت ملی و کپی * معرفی نامه از هیئت رزمی استان محل زندگی * کارت عضویت فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی یا کپی از تاییده ثبت نام * ارائه تعهد نامه عدم شرکت در مسابقات غیرقانونی ام ام ای الزامی است. * تست منفی کرونا «پی سی آر» ۴۸ ساعت قبل از کلاس «الزامی» است.
--------------------------------------------------------------------
- تذکر مهم و جدی: بدیهی است ارائه مدارک فوق الذکر از سوی کلیه شرکت کنندگان الزامی بوده، در غیر اینصورت از پذیرش و صدور آی دی کارت ورود به کلاس، جلوگیری خواهد شد.
--------------------------------------------------------------------
صحت كليه مندرجات پرسشنامه دوره ویژه مربیگری انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) را تأييد نموده و به انجمن اختيار تام ميدهم كه در صورت وقوف به هر گونه مغايرت در اطلاعات فوق از ورود به کلاس جلوگیری به عمل آید و حق هر گونه اعتراض را از خود سلب مي‌نمايم.
--------------------------------------------------------------------
بعد از پر کردن کامل اطلاعات خواسته شده کلید زیر (ارسال) را بزنید تا به درگاه پرداخت انتقال یابد. مبلغ ورودیه صد هزارتومان می باشد.