آخرین اخبار

اخبار پربازدید

b_300_300_16777215_00_images_pat1_download.jpg

این هفته برنامه رادیویی "صدای کوهستان" از شبکه رادیویی ورزش:

همانطور که قبلا در فضای مجازی اطلاع رسانی شده بود از یک ماه پیش جمعه ۱۰ دی ماه ۹۵ پس از یک وقفه تقریبا دو ساله برنامه رادیویی "صدای کوهستان" که چند سال از شبکه رادیویی ورزش از‌ فرکانس ۹۲ هرتز پخش می شد مجددا آغاز به کار کرد.

برنامه "صدای کوهستان" تنها برنامه تک صدای ورزش کوهنوردی در کشور می باشد که می تواند در ترویج ورزش کوهنوردی و اطلاع رسانی این ورزش در بین آحاد جامعه موثر باشد.

این برنامه به مجری گری اجرا کنندگان توانای کوهنورد در عرصه ورزش کوهنوردی کشور و با مشارکت کارشناسان ورزش کوهنوردی در روزهای جمعه هر هفته پخش می شود.

این هفته ۸ بهمن ماه ۹۵ در برنامه صدای کوهستان "دکتر حمید مساعدیان" مسئول بخش جستجو و نجات فدراسیون کوهنوردی بعنوان کارشناس برنامه حضور دارند.

موضوع برنامه این هفته "حفاظت محیط کوهستان" می باشد. کوهنوردان می توانند از طریق پیامک نظرات شخصی خود را بیان فرموده و در موضوع برنامه مشارکت فرمایند.

در سری جدید این برنامه گزارشات متعدد و متنوع کارشناسی و معرفی برنامه های شاخص در سطح جامعه کوهنوردی کشور مطرح و در زمینه ترویج ورزش کوهنوردی بحث و تبادل نظر می شود.
همچنین در جهت ارتقای سلامتی و ایمنی کوهنوردان با توجه به فصل زمستان با ارائه توصیه های ایمنی و همچنین موضوعات متنوعی جهت پخش در نظر گرفته شده است.

این هفته کوهنوردان عزیز را دعوت به شنیدن این برنامه از ساعت ۶ الی ۸ صبح روز جمعه ۸ بهمن ماه ۹۵ از شبکه رادیویی ورزش(۹۲MH) نموده و کوهنوردان گرامی می توانند در غالب خبرنگاران افتخاری این برنامه در جهت پربارتر شدن برنامه متعلق به خودشان مشارکت نمایند.

انجمن پزشکی کوهستان ایران

Overall Rating (0)

0 out of 5 stars

ارسال نظر به عنوان مهمان

Attachments

Location

Share:
Rate this article :
0
  • هیچ نظری یافت نشد

راه های ارتباطی دیگر با ما

IMAGE کانال تلگرامی انجمن پزشکی کوهستان ایران
چهارشنبه, 19 آبان 1395
کانال تلگرامی انجمن پزشکی کوهستان ایران آخرین اخبار و دستاورد های علمی پزشکی... Read More...
IMAGE وبلاگ موسسه علمی پزشکی کوهستان ایرانیان
چهارشنبه, 19 آبان 1395
وبلاگ موسسه علمی پزشکی کوهستان ایرانیان شما با مراجعه به این وبلاگ می توانید از... Read More...

حاضرین در سایت

ما 60 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار سایت

نمایش تعداد مطالب
298675

Visitors Counter

34847
TodayToday44
YesterdayYesterday95
This_WeekThis_Week3
This_MonthThis_Month1145
All_DaysAll_Days34847